☑ SEO & SEM

İhtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan size özel çözümler üretiyoruz.

%100 Mobil Uyumlu
Tasarımlarımız mobil cihazlarla uyumludur.
Responsive ile siteniz harika bi görünüm sağlar.

Üctersiz Teknik Destek
Websiteniz daima yayında.
Telefon, e-mail, ve ticket ile yanınızdayız.

48 saat içinde yayında
Hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme
sağlanır ve web siteniz hemen hazır olur.

seobanner

Search Engine Optimization – SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) sitemizin arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması için yapmamız gereken analizler sonucuna göre sitede yapacağımız düzenlemeler diyebiliriz.
Sosyal Avantaj Bünyesinde müşterilerimize sunduğumuz: Web Siteler, Web Tabanlı Yazılımlar ve hizmetler günümüz arama motorlarının standartlarına uygun, ve sizi rakiplerinizden öne çıkaracak yöntemler ile geliştirilmektedir.
SEO çalışmalarında sonuçları SEM’e göre daha uzun vadede görürsünüz. Buna rağmen reklam vermeyi bıraktığınızda organik görünürlüğünüz düşükse ziyaretçi sayınız büyük ölçüde düşer.

sembanner2

Search Engine Marketing – SEM

SEM yani arama motoru reklamcılığı, arama motorlarında ücretli reklam alımı gerçekleştirerek web sayfanıza trafik artışı sağladığınız bir pazarlama faaliyetidir.
Google, Yandex, bing ve benzeri arama motorlarında yayınlanması için reklamlar hazırlarsınız ve belirli anahtar kelimeler üzerinden veya hedef kitlenize özel görüntülü reklamlar gibi farklı çeşitlerde kullanıcının ihtiyaç duyduğu zamanda, sizi görebileceği yerde kendinize yer ayırabilirsiniz.
Dijital pazarlama stratejisine başladığınızda SEO çalışmalarının sonucunu hemen göremezsiniz, bu nedenle SEM ile arama motorlarında hemen kendinizi gösterme, sitenizi büyütme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Biz Tüm İşletmeler için Kaliteli ve Ekonomik Diital Medya Hizmetleri veriyoruz.