Nasıl Çalışıyoruz? Soru / Cevap

sosyal medya uzmanı 10

Hesabım üzerinde kim çalışacak ?

Size Özel Bir Dijital Pazarlama Uzmanı ile Çalışacaksınız.

Sosyal Avantaj bünyesinde Tam zamanlı bir profesyonel Dijital Pazarlama Yöneticisi işletmenizin hesapları üzerinde çalışır.  Belirlenen hedefler doğtultusunda paylaşım takvimini belirliyecek, sonuçları analiz ederek sizi bilgilendirir. Bu kişi,  sizinle ve ekibinizle yakın işbirliği içinde olacaktır.  Buna ek olarak, her Dijital Pazarlama Yöneticisi, size gönderilmeden önce tüm teslimatları gözden geçiren Ajans bünyesinde bir Yöneticiye rapor verir.

sosyal medya

İşimi nereden bileceksiniz ?

Doğru bir başlangıç ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanımakdan geçer.

Size bir Form göndererek işinizi hakkında bilgi alırız.  Firmanızı, rakiplerinizi ve hedeflerinizi analiz ederiz. Sizinle bir başlangıç ​​görüşmesi planlar ve uygulanacak paylaşım stratejisini oluştururuz. Düzenli yapılanı değerlendirmeler ile istenilen sonuçlara ulaşırız.

içerik icon

Sosyal Medya

Paylaşımları Nasıl Olucak ?

Belirlenen bir takvim ile, uyum içinde çalışırız.

Bilgi formu ve görüşmemiz sayesinde içerik tercihleriniz hakkında bilgi edineceğiz. Sizin için geliştirdiğimiz strateji doğrultusunda bir içerik takvimi hazırlayacağız.  Paylaşımları, sosyal medya sayfalarınıza yayınlanmadan önce gözden geçirme fırsatınız olacaktır.

Gelişmiş-Analistikler

Analiz raporu hazırlıyor musunuz ?

Evet, yatırımlarınızın sonuçlarını ölçüyor ve birlikte değerlendiriyoruz.

 e-Ticaret Danışmanınız size önemli gelişmeleri rutin ziyaretlerinde veya e-posta & telefon ile ulaştıracaktır.  Ayrıca, her ayın sonunda gelişmiş bir analitik rapor alacaksınız. Raporumuz, işletmenizin tüm sosyal medya hesaplarının ne kadar iyi performans gösterdiğini kaydeder. Size sunduğumuz sonuçların genel vizyonunuza uygun olmasını sağlamak için çalışıyoruz. Bu yüzden gelişmiş analizlerimiz, kolay anlaşılır, sade ve net bir raporda yer almaktadır.

Sosyal Medya yönetimi anlaşma

Çalışma süremiz nedir ?

Çalışma süresi 30 gündür.  Bize bir bildirimle istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.  30 günün sonunda ödeme yapıldığında hizmetimiz devam eder.

Nasıl Başlayabiliriz ?

Başlamaya hazırsanız, bizimle iletişime geçin. 0552 268 73 60
Satış danışmanlarımız kampanyalı paket veya size özel bir teklif için yardımcı olacaktır. Onayınız üzerine size bir sözleşme gönderecek ve hizmetimizi en kısa sürede başlatacağız.

Dijital Dünyada Yerinizi Alın

Ayda 30 Yılda 365 gün paylaşım
Etkili ve kaliteli içerikler
Hedef Kitle analizleri
Pazarlama Stratejileri
Düzenli Takip